| CosminCConstantin a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire.
Faceam poze pe telefon aveam bateria 32% fac 3-4 poze dupa il pun pe masa si cand l-am luat nu se vede nimic. L-am bagat la incarcat incarca dar nu vad nimic.
Telefonul este un S6.
Posibil sa fi descarcat bateria prea rau?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Probabil sa se fi ars flashul. Sunt multe posibilitati. Du-te cu el in service.

| Degaj3 a răspuns:

Daca intra in download mode (vol minus + buton home + buton power dupa care dai pe volum + ) incearca sa ii reflash-uiesti ROM-ul cu Odin. Gasesti n tutoriale pe YT. Mult noroc!
Daca ai "norocul" sa ti se arda memoria flash cum a spus mai sus prietenul atunci ti-as sugera sa cauti telefon nou pentru ca trebuie sa schimbi toata placa de baza si nu stiu service-uri care sa faca "carpeala" sa iti puna alt flash.