| xxmonstercatxx a întrebat:

Salut am si eu o problema Am achizitionat un laptop Asus si am instalat windows 8.1 pe el si restul driverelor, totul bun pana am ajuns la conexiunea la internet, Providerii mei sunt cei de la Canal S si conexiunea e de tip cablu si atat (nu stiu cum sa-i zic mai exact) iar pe pc merge i-am bagat ip-urile si restul si funtioneaza perfect insa pe laptop nu am incercat tot ce scria pe net si nimic nu pare sa functioneze, zice el ca e conectat i-am bagat eu ip-urile in Ethernet insa nimic...

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la cei de la care l-ai luat sau trimite-l in garantie. S-ar putea sa fie ceva hardware defect.