| Mihaibbx a întrebat:

Am si eu o problema am reinstalat windowsul (windows 7), si din greseala cand l-am instalat am setat pe 64 de bit, nu pe 32 si nu merge sa instalez placa video imi zice ca n-o suporta. Aveti idee daca pot schimba pe 32 de bit? Windowsul nu era al meu era al unui prieten si acum nu cred ca mi-l mai da sa mai bag odata!

2 răspunsuri:
| AndyNuStiuHelpMe a răspuns:

Reinstaleaza Windousu altfel nu ai ce face
FUNDA?

| zhyne a răspuns:

Ti-am raspuns la ceea lanta intrebare, il poti lua dupa net, ori cumpara pentru performata mai buna.