| Mihaibbx a întrebat:

Am setat din greseala pe 64 de bit in loc de 32 cand am reinstalat windowsul si nu imi suporta placa video deci nu pot s-o instalez, aveti idee daca pot sa setez pe 32?

5 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Driverele de 32bit merg pe 64bit. Alta e problema de nu poti instala driver-ul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica ai setat pe 64 in loc de 32?

asta nu se seteaza, ori ai kit de instalare pentru windows pe 64 ori pe 32.

oricum driverul pe 32 ar trebui sa mearga si pe 64

| AndyNuStiuHelpMe a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ul!
Funda?

| zhyne a răspuns:

Cauta drive pentru placa video pe 64, in cazul in care nu gasesti, nu poti schimba pe 32, doar reinstalarea windows-ului.

| Crysty2222 a răspuns:

Instaleaya-ti windowsul din nou