| nelutu1 a întrebat:

Salut, stie cineva cum se desface tastatura de la nokia n78 pentru ca l-am scapat pe gresie si nu mai functioneaza anumite taste la el. Tastatura se aprinde la toate tastele se aude cliketul dar unele taste nu functioneaza.

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un service de telefoane, sa vezi ce are telefonul tau, si ce trebuie facut sa fie ok. daca tu chiar daca il desfaci, nu cred ca ai ce facewinkingmergi mai bine la un service