| elelenusha a întrebat:

Bună. Va rog, raspuns urgent.
Am scăpat apa pe tastatura laptopului. Am un Asus Vivobook 15.
A fost putina apa, am luat imediat laptopul si am sters apa de la suprafață, am scurs toata apa din taste, am scuturat laptopul, am mers cu o scobitoare si un prosopel in taste pentru a lua excesul de apa.
Laptopul merge perfect ca inainte, toate tastele sunt functionale. Exista vreo sansa ca el sa se strice pe parcurs? sad va rog, raspuns. Este laptopul meu de intrat la orele online si nu vreau sa se strice.

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Daca nu a inceput sa faca probleme in primele 5-10 minute, nu s-a intamplat nimic.

| elelenusha explică:

P.S. am dat cu feonul cam 60 sec peste tastatura