| SorinBD a întrebat:

Salut
Am si eu o problema:am un site si nu se incarca pagina principala si de asemenea paginile secundare.Pe prima pagina apare cam jumate din ce ar trebui sa apara iar pe restul cand intru nu apar posturile.Cei de la hosting spun ca nu e de la ei,am schimbat si tema si tot nu merge, am dezactizat pluginuri.Nu stiu ce sa mai fac.Siteul este http://thesquabnest.com/.

Vreo sugestie?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Este de la css.

Mergi in chrome, apesi F12, si apoi mergi pe console. Vezi acolo niste mesaje. Ar trebui sa te prinzi tu despre ce este vorba, daca tu l-ai facut.

| SorinBD explică (pentru cristimihailov):

Stiu sa bag o tema de wordpress si sa configurez o tema dintr-un meniu simplu, dar nu cunosc css sau html.