| Cr_Ionut_1996 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Cred ca mufa incarcatorului nu face bine contactul cu mufa laptopului, misc din ea de multe ori pentru a se incarca laptopul si uneori se incalzeste foarte repede. Rareori mi se intampla ca laptopul sa se incarce doar stins, iar atunci cand il aprind sa nu se mai incarce. Imi puteti spune ce pot face? Si daca e problema de la incarcator sau de la laptop? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Vezi cum faci sa arzi placa de baza! Fugi la service ca e mufa de alimentare de pe placa de baza dezlipita!

1 răspuns:
| Andi86 a răspuns:

Cumparati alt incarcator, nu are nici-o legatura laptop-ul cu incarcarea bateriei.