| HALVyyy a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu browserul, cand intru pe facebook nu-mi mai apar pozele, imi apare 3/4 din ecran alb iar pe stanga imi scrie unu sub altu: Facebook, 1request 1messages bla bla... putin ajutor va rog? Ofer Funda! Tin sa precizez ca imi face la fel si pe chrome dar si pe mozilla, am facut update la flash player si am incercat sa sterg cookieurile/cache-urile dar la fel imi arata...stie cineva ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

1] Intra in contul de facebook.
2] Apasa pe rotita (dreapta-sus) ca sa mergi la 'Account Settings'.
3] Intra la 'Security' cu link-ul din stanga.
4] Dezactiveaza 'Browse Facebook on a secure connection (https) when possible' si click 'Save Changes'.
5] Restart la browser si apoi intra pe adresa www.facebook.com:80

| HALVyyy explică (pentru Danιel):

Nu pot sa dau Save Changes... imi apare asa cu Gry sters, e acolo l-am gasit dar degeaba.

| RobDogg a răspuns:

Ai incercat sa dezinstalezi toate browserurile si sa le reinstalezi? S-ar putea sa tina.

| HALVyyy explică (pentru RobDogg):

Da.

| RobDogg a răspuns (pentru HALVyyy):

Ai instalat ceva in ultima vreme? Poate e un plugin/toolbar virusat sau ceva... De asta trebuie sa ai grija si sa nu instalezi toate rahaturile odata cu programul dorit, se poate intampla.