| Summoned_Mihail_1997 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul...Deschid unitatea apoi deschid monitorul afiseaza imaginea 1 secunda iar apoi dispare imaginea dupa ce inchid si deschid monitorul face acelasi lucru (cand imaginea dispare ledurila raman aprinse) unitatea este noua (5 luni) iar unitatea e cam veche(6 ani).Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Deci unitatea este noua sau unitatea este veche rolling on the floor)?
Ai spus ca unitatea este noua (5 luni) iar unitatea este cam veche (6 ani). Pana la urma e veche sau noua? laughing)
Ma rog, verifica monitorul, ataseaza la alt pc, sau daca ai un monitor de rezerva ataseaza'l la unitate, schimba cablu.

| Summoned_Mihail_1997 explică:

Monitorul are 6 ani scuze