| PhotonX a întrebat:

Am si eu o problema cu conexiunea la router pe laptop-ul meu. Apare limited acces, am incercat deja diverse metode de pe google, dar fara rezultat. Tin sa mentionez ca la acelasi router sunt conectat si cu PC-ul si cu 2 telefoane, si merg fara probleme.

1 răspuns:
| conaltura09 a răspuns:

Aceeasi problema am avut o si eu, am dus laptop ul la cineva si o zis ca aveam setata conexiunea ca fiind temporara si se deconecta dupa un timp, scuze ca nu pot sa ti dau mai multe detalii deoarece nu prea stiu ce a facut, salutare.