| CostyMe a întrebat:

Am un laptop Dell Inspiron 3521. De azi nu imi mai merge sa ma conectez la router si nici la bluetooth. Am vazut ca imi scrie ca " PeerNet: local area network 2. Radio disabled". Ziceti-mi ce sa fac sa imi functioneze.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai internet.Scoate modemul din priza si apoi baga-l iar.Si apoi lasa-l 1-2 minute sa se reseteze.

| K0sti a răspuns:

Pai ce sa faci, sa activezi wireless-ul, nu vezi ca spune ca e disable!

| CostyMe explică (pentru K0sti):

De fapt am rezolvat... era radio oprit si trebuia sa dau doar Fn+F2. Multumesc oricum

| K0sti a răspuns (pentru CostyMe):

Pai asta am spus si eu..."sa activezi wireless-ul"! Cu placere!