| TripleKill16 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul! L-am desfacut sa ii pun pasta termoconductoare si l-am montat la loc....cand l-am pornit nu mi se mai vedea ....acum l-am desfacut iar si am vazut ca atunci cand ii dau drumul mi se incinge placa video foarte rau..se poate sa nu fi pus pasta termoconducatoare bine sau imi trebuie altfel de pasta? Spuneti-mi va rog niste idei mersi!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Pasta termoconductoare se pune numai pe o parte si in strat subtire.
- Nu se pune pe amandoua si in strat gros deoarece in loc sa transfere caldura, devine izolatoare.

| pozeanimate a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sSzZVr0lacU

schimba pasta din nou si fa totul atent