| LemonSour a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu routerul cred, am avut un tp link si deodata nu a mai mers, mereu imi dadea pe telefon "waiting for network", dar pe telefon imi apara ca sunt conectat, apoi mi am luat un nou router de la Asus si imi face la fel. am facut configuratie tot, dar la fel nu mi se conecteaza pe pc si pe telefon imi apare ca sunt conectat dar pe messinger imi zice "conecting" apoi imi zice "waiting for network"

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai inchis si redeschis telefonul? La mine isi revine dupa ce fac asta.

| Birgauanu_Gabriel_1997 a răspuns:

Salutare! Sună la compania la care ai abonamentul de internet, și spune-le să verifice acoperirea în zona ta. Am avut și eu problema asta. E strict din cauza semnalului. happy