| Xa_Ale_1997 a întrebat:

Am si eu o problema:cu totii stim ca de la control panel se pot adauga sau sterge anumite programe.cand intru acolo sa sterg programe imi apare PLEASE WAIT WHILE THE LIST IS BEING POPULATED... ce pot sa fac sa imi apara toate programele?

Răspuns Câştigător
| Razvysal a răspuns:

Poti intra in start.all programs si poti sterge cateva de acolo. la unele programe iti arata fisierul uninstall

5 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Astepti

| Joey95 a răspuns:

Sa astepti. Lasa-l sa se incarce.

| Nimic00 a răspuns:

Sa... astepti?

| vladracul a răspuns:

Astepti (tradu in engleza mesajul). Daca nu iti apare nici dupa o ora (depinde de sistemul tau) inseamna ca ai o eroare. Problema aceasta apare de cele mai multe ori din cauza antivirusului Avast. Daca folosesti asa ceva, 100% el este buba! Daca nu, revin cu alte variante... Succes

| mikati a răspuns:

Daca vrei sa dezinstalezi programe, cel mai simplu instalezi ccleaner (si le dezinstalezi de acolo).