| N3m3s1S a întrebat:

Am si eu o problema cu yahoo messenger, nu pot sa ma loghez deoarece imi apare problema "Troubleshoot"(dar doar la acest ID, la alte ID-uri nu apare) ma puteti ajuta sa rezolv aceasta problema va rog? am incercat aproape orice

4 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Problema este ca cineva a incercat sa iti sparga id-ul si nu a reusit.Trebuie sa astepti 24h si o sa functioneze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri prin aceasta varianta: http://messenger.yahoo.com/
Sus in stinga ai Sign In.

| Klaudiu214 a răspuns:

Mai intai intra pe mail si dupa pe messengerwinking

| DomnisoaraPopulara a răspuns:

Poate insemna ca nu ai mai intrat de mult pe cont si din aceasta cauza ti s-a blocat contul sau cineva a incercat sa iti sparga contul si din acesta cauza s-a schimbat parola dar nu stiu daca il mai poti recupera...