| Arh123 a întrebat:

Salut am si eu o problema, de azidimineata imi face figuri bateria, adica ea merge, doar ca imi palpaie ledu la baterie, dar ar trebui sa palpie cand e gata, dar practic ea nu e gata, si si cand dau sa vad cat mai are bateria imi apare Unknown Remaining. Dar cand e inchis nu palpaie daca il pun la incarcat, sta normal pana la "Starting Windows"

5 răspunsuri:
| Radu1015 a răspuns:

Ai reinstalat Windows-ul? Ce Windows ai?

| Arh123 explică (pentru Radu1015):

Pai am windows 7, si chiar ma gandeam sa-l reinstalez, dar faza e ca am vreo 150 GB de doccumente, de care am nevoie si nu am pe ce sa le pun si as vrea sa sterg amandoo partitii m poate exista o solutie ceva?

| Radu1015 a răspuns (pentru Arh123):

Ai antivirus? Poate fi un virus.
Oricum bagati documentele pe un HDD Extern. Problema este ca e cam scump.

| Arh123 explică (pentru Radu1015):

Am Avast cu licenta 2 ani platita big grin

| Radu1015 a răspuns (pentru Arh123):

Bun! Daca ai antivirus, scaneaza dispozitivul. Ca poate ai un virus si antivirusul nu l-a gasit.