| MariusStill a întrebat:

Salut am si eu o problema la ID de Y.Mesenger. Am uitat parola dar cavd dau sa imi resetez parola nu imi cere ce cerere si la alte id-uri mie imi cere doar email optional si stiu email optional dar nu ii stiu parola id optional e la fel ca id de mess id de mess e: mariusgodja@yahoo.com si email optional e : mgodja@email.com.Multumesc.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum ai facut de ai uitat parola si de la emailul tau si de la cel optional? Nu puteai sa le notezi intr-un notepad?

| MariusStill explică (pentru neluL):

Pai nu eu mi-am facut id mi l-a facut cel care mi-a instalat windowsu acum vreo 5-6 ani dar nici el nu stie parola ca a scris emailu la vrajeala sa imi semene cu id sti...

| neluL a răspuns (pentru MariusStill):

In felul asta nu mai poti recupera parola. Solutia este sa-ti aduci aminte parola. Aceasta parola de la messengerul tau ai mai folosito si la logare in browser pe facebook, HI5 sau alte site-uri? Si daca da, ce browser ai folosit?

| MariusStill explică (pentru neluL):

Mozila

| neluL a răspuns (pentru MariusStill):

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER MOZILLA - daca ai salvat parolele in browser si ai folosit Mozilla intra in Unelte in bara meniului de la mozilla -> optiuni ->TAB-ul ->securitate -> parole salvate -> arata parolele

| MariusStill explică (pentru neluL):

Am incarcat toate parolele dar nu merg

| neluL a răspuns (pentru MariusStill):

Inseamna ca nu ai folosit niciodata acea parola in browser la conectare de pe diferite site-uri sau nu ai salvato.

| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Vezi dacă te ajută acest tutorial cu recuperarea: http://www.ultranetworks.ro/......enger.html