| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la laptop...imi apare de 3 zile (constant) un patrat alb in dreapta ecranului pe care nu il pot inchide si nu stiu daca e virusat... am cumparat laptopul acum 2 saptamani si nu cred ca se poate stica asa de usor e destul de performant.

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Eu zic sa te duci cu el iapoi mai eles ca e in garantie, daca e in garantie nu te va costa nimic

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Dar daca ti mouse pe el scrie ceva sau nu? pur si simplu este un patrat alb?