| IAmAnonim a întrebat:

Am si eu o problema la tastatura. Dupa un pumn a sarit butonul space http://postimg.org/image/9m4f31rc3/
Ajutati-ma sa o fac la loc!
FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Chestia aia din metal trebuia sa se prinda de tasta.Ai folosit flash-ul la apartat? Se vede aiurea.Nu trebuia sa faci poza chiar de sus.Sunt rupte "piciorusele" alea de pe tasta?

| IAmAnonim explică (pentru Wehrmacht):

"Chestia aia din metal trebuia sa se prinda de tasta" Aici greseam eu... Gata am rezolvat problema.
Iti multumesc mult!

3 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Nu merge sa o bagi la loc pe rotundele alea?

| IAmAnonim explică (pentru JustSmileK):

Ba da, dar nu mai merge sa apas mai pe lateralele space-ului. Nu mai stiu unde mai venea si arcul acela... straight face
Am incercat sa pun arcul in mijloc dar ramanea bloacat butonul. Si mai e e si "clama" aia... pe ea cum o mai pun?