| FIERARU a întrebat:

Salut, am si eu o problema, mi-am cumparat o tableta second-hand, mi-a mers cateva zile perfect, iar de o saptamana nu imi mai porneste androidu ea se aprinde dar ramane blocata cand vrea sa se aprinda, intrebarea mea este daca pot sa instalez androidul si de unde sa il iau? va rog frumos sa ma ajutati daca puteti

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

1) Daca ai, apasa butonul RESET de pe spatele tabletei (o sa ai nevoie de ceva ascutit)
2) Incearca pe site-ul producatorului pentru un firmware nou.
3) Cauta in manual cum se face o resetare generala (reintoarcere la setarile din fabrica)

| FIERARU explică (pentru virusake):

Nu are buton nici de reset, si nu am nici manualul de utilizare. deci ce as putea sa fac

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da' ce tableta ai ne zici, sau trebuie' sa ghicim? Incearca pe site-ul producatorului sau pe Slatedroid.

| LionelAndres a răspuns:

Poate ti a dat teapa.