| ChRoM a întrebat:

am o mare problema ( pentru mine ), nu pot muta contactele la messenger dintr-un grup in altul, le muta, imi arata ca sunt mutate dar cand dau restart mi le arata ca la inceput, am incercat si cu versiuni mai vechi crezand ca sunt mai stabile dar e si mai rau am dezinstalat si reinstalat messul nu mai stiu ce sa-i mai fac si pe de-asupra mi se muta anumite id-uri in address book singure, VA ROG care ma puteti ajuta sa imi spuneti!

4 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Eu iti pun o intrebare
Crezi ca prostiia doare?
Eu cred ca nu ca daca ar durea tut te-ai vaita

| ChRoM explică (pentru Scherimuvi):

Tu ai mancat din gunoi si ai venit sa comentezi aiurea? mai bine ai tacea ca te faci te tot... rasulwinking

| Blablabla0012 a răspuns:

Dac ai facut asta in aceiasi zi se explica happy. Incearca maine.

| мє a răspuns:

Buna..aceeasi problema o am si eu. daca ai gasit raspunsul te rog spune mi si mie.