| fear1234567 a întrebat:

Salut am si eu o problema:Numai stiu parola de la router-ul wirelles, iar acum nu am cum sa ma conectez la internet..sunt pe net mobil de la Vodafone (stick)si merge greu net-ul de aici..cum sa imi recuperez parola? P.S.:nu este scrisa pe spatele router-ului.Dau

Răspuns Câştigător
| sile03 a răspuns:

Routerul meu are un butonas mic de unde pot sa ii dau reset si apoi il setez iar cu o parola noua. Incearca si vezi ca si la tine tb sa fie la fel. Era mai simplu daca ne spuneai si ce model de router ai...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Resetezi router ul

| Emilașcovici a răspuns:

Te duci la un vecin care ti-a spart parola si il intrebi daca ti-o spune si tiehappy