| Darks96 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, pana acum am avut o alta tastatura, dar s-a uzat butonul space, si a trebuit sa imi cumpar alta tastatura. Problema este ca la cealalta tastatura aveam butoanele Power Standby si Logoff, as vrea sa stiu daca pot sa imi setez alt buton pentru standby, si nu stiu cum, ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, cu ce te pot ajuta este faptul ca in BIOS ai Power on By Mouse, din cate stiu este si pentru tastatura, aprinzi pc-ul doar dand dublu click, sau orice alta tasta. incearca si varianta asta, iti poate fi de folos, sper ca te-am ajutat
O seara frumoasa!

| Darks96 explică (pentru Sorinutsu):

Multumesc pentru raspuns, dar pe mine butonul standby ma ajuta se deblochez PC cand se bloca

2 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Remapeaza tastatura