| alinplesea a întrebat:

am si eu o problema referitoar la un stick de date de la digi, atunci cand il bag in usb nu mi-l citeste, nu este ars deoarece se aprind beculetele, inainte a mers acum nu mai merge. ce ii pot face?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da-ti face probleme formateaza stickul:
https://www.youtube.com/watch?v=vLPrmqtqfzM

| Jipa95 a răspuns:

Dezinstaleaza acel programel al sticului digi mobil si reintrodu sticul pentru a se instala din nou. Daca ti se conecteaza si nu-ti merge internetul, probabil ai depasit limita de trafic.

| alinplesea explică (pentru Jipa95):

L-al dezinstalat iar apoi cand am bagat din nou stick-ul in portul usb nu mi-l mai citea..nu detecta.

| Jipa95 a răspuns (pentru alinplesea):

Atunci inseamna ca este defect. Este singura optiune plauzibila.

| alinplesea explică (pentru Jipa95):

El merge.

Răspuns utilizator avertizat