| Ionut321123 a întrebat:

Salut, am si eu problema cu instalarea windowsului xp sp3. Bag sd-ul in pc si ii dau restart, booteaza apar partitiile ale, le sterg, fac altele, le dau instalare iar dupa ce se instaleaza spune ceva despre SCSI. Pe alte calculatoare l-am mai instalat si a mers fara nici o eroare. Ce pot sa fac ca sa-l instalez?

Răspuns Câştigător
| gago a răspuns:

Sall man.Pai si eu am avut aceeasi problema.dar e problema de soft deci
eu am facut asa :
- linux
- downloadat programul pentru. formatat discuri ZIP pe scsi
- modificat sursa astfel incat sa ma lase sa formatez si hdd-uri (in mod normal nu te lasa)
-formatat hdd-ul cu programul respectiv.
Programul nu mai stiu cum se numeste dar cauta pe net.

Sper ca te-am ajutat

funda?

3 răspunsuri:
| LuccY19 a răspuns:

Nuuu, e ceva din bios, trebuie modificat ceva, dar mai bine mergi cu pc'ul la cineva care stie

| kiche a răspuns:

Daca vrei sp3 pentru jocuri si altle, intra aici si schimbi pe ce sp vrei u http://pchelp-2010.blogspot.com/......p-sp3.html dupa aceia dai restart la pc. Sper ca te-am ajutat.