| DeEa_9838 a întrebat:

Am laptop asus si vreau sa schimb placa video de la calc se poate? Ca jocurile merg naspha unele nu merg si am windows7

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Uf. nu ne mai zi ca ai Asus. si eymu am Asus, dar eu stiu sa il aleg. cand spui Asus gresesti( te exprimi de ca si cum adus nu ar face decat 1 singur model de laptop si nu e asa). uite, sa stii m ca Asus produce si ce e mai performante laptopuri gaming din lume.ACUM SA REVENIM LA PROBLEMA. Ea poate veni de la faptul ca laptopu ori nu are placa video, ori o are integrata, ori are o tehnologie gen optimus pe care probabil tu nu sti sa o folosesti.Di inca ceva: nici o piesa de pe pc nu se va potrivi cu cele de pe un laptop

| KungFuBoy a răspuns:

Niciodata nu se va potrivi placa video de la pc la laptop si invers, oricum nici ramii nu se potrivesc nici procesorul etc.

Paa

| DeEa_9838 explică (pentru KungFuBoy):

Da nu sti dc merg jocurile naspha ca nu ma pot juca nici un joc ca merg in reluare si am si windows7... am lept Asus

| KungFuBoy a răspuns (pentru DeEa_9838):

Daca vrei sa te ajut da-mi un id prin mesaj straight face

| kiche a răspuns:

Nu se poate pune placa video de la pc la laptop