| amo7 a întrebat:

Am si eu un laptop Dell dar am sistem de operare ubuntu(linux). Eu am vrut sa pun windows 7 dar imi spune ca nu suporta BIOS-ul si ii trebuie update. Am incercat si cu alte windows-uri dar la fel. Aveti idee daca ii pot face update la BIOS laptopului astfel incat sa pot pune windows 7? Mersi!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E vechi laptopul?

| K0sti a răspuns:

Fugi la service ca poate ii faci update de tot, de ramai fara laptop...

| Richard002Toto a răspuns:

Mergi la un service! Acolo te rezolvă sigur dacă e vorba de BIOS (creierul calculatorului) mergi nu mai sta! happy