| TraSneL a întrebat:

Salut.Am si eu un router wireless de ceva timp si de cateva zile nu mai prind semnal de la el pe nici-un telefon/laptop. Vreo idee ce poate sa aiba?

3 răspunsuri:
| AndreyTPU a răspuns:

Salut.Pai intai verifica daca sunt bagate bine in priza.
Daca sunt ok, suna la firma ta de la internet de la care cred ca ai loat si router-ul. Sper ca te-am ajutat.

| TraSneL explică:

Eu l`am cumparat de la cineva acum 1 luna, si mi-a mers perfect pana acum 2 zile, am fir bagat in router si dupa alt fir care imi vine in calculator, si pe pc imi merge netul dar nu prind semnal de la router

| LittleBeea a răspuns:

Salut! Verifica routerul sa vezi daca a iesit vreun cablu pentru ca asta ar putea sa aiba dar ar mai putea fi si de la faptul ca este stricat sau nu prinde semnal de la satelit. Suna la compania de la care il ai!