| Wo0W a întrebat:

Salut am un Allview v1 viper i si am memoria 8 gb din care doar 4 pot folosii eu... problema e ca mai am doar 300 mb liberi si am doar aplicatii de baza... facebook whatsapp youtube magazin player si service google ce pot sa fac sa am memorie? trebuie sa fac ceva din setari sau asa e si trebuie sa cumpar un card mare

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Inearca sa instalezi aplicatia Clean Master si sa mai cureti din memorie cu el sau curata tu manual, conecteaza-l la PC prin USB si sterge din memoria cache si din ce nu mai ai nevoie.