| alexutzu3000 a întrebat:

Salut,Am un difuzor defect pe care as vrea sa il inlocuiesc dar nu stiu dupa ce sa ma iau,singura chestie care scrie pe el este urmatoarea:,, ah81-06808a,,.Cum pot sa imi dai seama ce caracteristici are?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Difuzorul defect unde il folosesti? Este boxă? Si de unde stii ca este defect?

| alexutzu3000 explică (pentru CristiDinBucuresti):

L-am probat.mi-a huruit la inceput si dupa vreo ora a pocnit, vreau sa il schimb ca am mai avut probleme cu el

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Difuzorul poate fi de 4, 6, 8 Ohmi, si intre 5 wati si 200 wați, eu te am intrebat la ce folosesti acel difuzor.Sunt boxe sau ce?

| alexutzu3000 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bass de la sistem home cinema

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru alexutzu3000):

Cel mai bine il duci la un centru de rebobinat difuzoare si il face ca nou.

| cyberalex a răspuns:

Sub-woofer de la Samsung, de la un sistem Blue-ray.