| Broadband a întrebat:

Salut
am un dvd cu un film pe el.
imi merge pe dvd player dar nu citeste pe calculator
ce pot face.
vreau sa copiez filmul pe pc, dar nu-mi intra in el, cum pot sa-l deschid, imi arata ca e gol dvd.
funda!

Răspuns Câştigător
| Dragosmarian a răspuns:

Sall! asa mi se intampla si mie cateodata dai cu parfum pe el si il stergi pe ceva fin dupa directia a cd si vezi daca merge si daca nu incearca sa dai restart la pc cu dvd in el.

4 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Probabil ai CD ROM sau CD RW si nu iti citeste DVD urile.
Sau poate ai o problema cu DVD RW.

| Broadband explică:

Dvd rw merge perfect pe alte dvd-uri, numa la dvd ala nu citeste.
ce sa fie?

| prye a răspuns:

Pai ai o singura varianta:
SCHIMBA DVD-ROMu' sau DVD-RWu'...sigur de acolo e singura problema

Incearca sa te duci cu dvdul si la un prieten si sa vezi daca il citeste. daca acolo in citeste si il deschide cum trebuie' inseamna ca trebuie' sa apelezi la ceea ce ti-am spus mai sus daca si acolo il deschide gol LAS-O BALTA sau cauta filmul pe net

| prye a răspuns:

Daca dwd rw citeste alde dvduri si pe ala nu citeste inseamna ca dvdu a fost facut DOAR pentru Dvd player SAU (asta daca ai un antivirus SUPERBUN) nu ti-l citeste deoarece are file corupte sau e virusat si Dragos faza cu parfumul merge doar la dvd rWurile alea vechi care nu au laser niciodata nu o sa reusesti sa pacalesti un dvd rw cu laser... iar u maryus cauta filmul pe net si sigur o sa-l gasesti app: cum se numeste filmul?
Have A Nice Day