| Broadband a întrebat:

Care sa fie problema: am un dvd cu un film, mi-l citeste perfect pe dvd player dar nu merge pe calculator, nu mi-l vede. din ce cauza? repet: merge pe dvd dar nu merge pe calculator. funda care stiti

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu ai drivere video instalate in calculator, instaleaza DivX502Bundle si FFDShow_MPEG-4_Video_Decoder, il deschizi cu windows media player sau VLCplayer

| nelu13 a răspuns:

Daca unitatea optica de la calculator este buna atunci nu ai codecurile