| andreiw a întrebat:

Am un HP mini-110 si nu mai imi porneste. Acum 2 zile s-a blocat asa ca i-am tras bateria si cand am incercat sa il pornesc imi da " a disk read error occurred
press ctrlaltdel to restart" Nu pot sa bootez nici de pe stick! Ce as putea sa ii fac? mersi

4 răspunsuri:
| iStol3uRiPhone5 a răspuns:

Poi da'i Ctrl+alt+del laughing)

| andreiw explică (pentru iStol3uRiPhone5):

Si o ia de la capathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit eu la un notebook Gigabyte. L-am dat cuiva care se pricepe la calculatoare si m-a anuntat ca hard disk-ul e praf si ca trebuie sa cumpar unul nou.Acum nu stiu ce sa zic ca are, dar du-l la un specialist sau la cineva care se pricepe.

| andreiw explică (pentru anonim_4396):

Am fost azi la un service si mi-au zis ca e hardul terminat. AM mai citit pe net si am vazut ca multi au problema asta si ca hardul trebuie bagat in alt leaptop sa isi revina...nu stiu ce sa mai fac, as vrea sa recuperez doar cateva date de pe el si l-as inlocui dupa!