| Randy Orton a întrebat:

Am un IPhone 4 Chinezesc. Si atunci cand pun muzica se aude tare dar destul de prost! Cand acoper cu mana boxa se aude super. Vreau sa stiu ce sa fac ca sa se auda muzica in HQ. Nu am chef sa tin mana acolo toata viata! Si vreau sa va intreb daca Samsung Galaxy Tab se aude tare muzica si in HQ. Dar vreau ca la IPhone sa se auda si tare melodiile. Solutia voastra sa nu i-a din sonor! Si oricum, daca tin mana un pic mai diferit se aude foarte tare!

Răspuns Câştigător
| RaduLeo a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa reglezi egalizatorul...Asa mi s-a intamplat si mie...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hq dintr-un difuzor de jumate de cm? de asta apar cocalari peste tot la colt de strada, cica hq pe telefon. inseamna ca geniusu' de acasa e hifi, a? hahahaha

| cipailina a răspuns (pentru anonim_4396):

Cata rautate in tine. Doamne, intreba si el. Daca nu esti in stare sa ajuti de ce mai vii aici? Sa faci pe prostu'?