| treipuncte a întrebat:

Salut am un laptop acer 5810TG are procesorul 1.40 ghz ...Intrebarea mea este s-ar putea schimba procesorul sa il pun mai mare macar de 3ghz. Funda + vot

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
In laptop nu upgradezi decat hard si ram, si aia la inceput. Nu are rost sa investesti intr-un laptop vechi decat eventual bateria.
Mai bine il vinzi si iei caeva milioane pe el, completand pana la un laptop ok cand iti permiti. Dac anul il poti vinde fa-l cadou parintilor sau altor membri ai familiei care folosec laptopul pentru aplicatii, nu jocuri.
Bafta

| cristian_4833 a răspuns:

E posibil doar in prezenta unei persoane care se pricepe in laptopuri

Răspuns utilizator avertizat