| AlexandruJuravlea a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema cu tastatura de la laptop sad. Dese ori mi se intampla sa nu imi functioneze tastele "qweruiop, sageata dreapta si sus si shift drata aveti voi vreo solutie puppy dog eyes cat de repede va rog sad. P.s. am laptop HP Compaq Presario CQ58.

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Incearca sa o cureti, o fi intrat praf, fire de par etc pe acolo. Sa nu fi varsat vreun lichid ca atunci trebuie schimbata.

| AlexandruJuravlea explică (pentru antimulte):

Nu nu am varsat nimic si nu o pot curata deoarece inca este in garantie...Acum luna aveam fix aceeasi problema dar si-a revenit iar acum face la fel. sad

| antimulte a răspuns (pentru AlexandruJuravlea):

Daca e in garantie de ce iti mai faci griji, cu atat mai mult cu cat nu ai varsat nimic pe ea, deci nu e din vina ta. Ti-o repara gratis.

| AlexandruJuravlea explică:

Poi ma gandesc ca nu e de la circuite poate e de la un virus sau ceva, deoarece acest lucru nu mi se intampla pana ieri.Mi sa mai intamplat acum o luna. Si nu mi se intampla cu toate tastele. Doar cu cele de ma sussad