| scosmynnnn a întrebat:

Salut,am un laptop si vreau sa descarc un serial care este destul de mare (are vreo 70-80 de gb) si se descarca cam greu (nu sta lumea la seed), cum fac sa tin laptopul toata noaptea aprins dar sa-i sting doar ecranul? Gen sa se descarce dar cu ecranul stins sa pot sa dorm

6 răspunsuri:
| MaRIAN9889 a răspuns:

De ce nu il descarci pe bucati? Iti va fi mai usor.

| scosmynnnn explică (pentru MaRIAN9889):

Am citit la comentarii ca nu-s ok subtitrarile si nici nu prea sta nimeni la seed, pack-ul asta are multi care stau la seed.

| Wr3nch a răspuns (pentru scosmynnnn):

Ce windows ai?

| scosmynnnn explică (pentru Wr3nch):

Windows 10, am rezolvat happy
Am scris intr-un comentariu numele programului.

| scosmynnnn explică:

Am rezolvat, este un program cu numele screenoff, dai dublu click si se opreste doar display-ul, atingi cu mouse-ul sua dai click si se aprinde.

| TheUnluckyClaudiu a răspuns:

Daca vrei sa faci asta, cel mai bine pune un cooler sub el ca sa eviti orice supraincalzire.