| Kos93 a întrebat:

Salut, am un leptop Sony Vaio VPCEH2Q1E si din greseala am sters partitia de recuperare cu wind si toate driverele, iar daca instalez un win 7 nu imi gaseste nici un driver.
Poate cineva care are acelasi model de leptop sa-mi faca un Backup happy. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Se poate recupera partitia destul de usor daca ai facut-o de curind.

| Kos93 explică (pentru KodrutZ):

A trecut ceva timp si am incercat si eu dar nu mi-a iesit sad

| Kos93 explică (pentru KodrutZ):

Un Backup ar fi super.
Initial am crezut ca Windows 7 are ceva drivre in baza lui de date dar m-am inselat nu mi-a gasit nici unu sad

| KodrutZ a răspuns (pentru Kos93):

Cu ce ai incercat? Spotmau suite sau Hirens ar trebui sa faca treaba de minune.

| Kos93 explică (pentru KodrutZ):

Hiren's dar nu a gasit toate fisierele, imi dadea erori daca incercam sa rulez programu de restaurare. crying