| Mataa a întrebat:

Am un LG Gd510 si am niste fisiere media [ muzica, imagini ] de pe memoria telefonului. Are cineva vreo idee cum as putea sa le sterg? Si. de unde as putea sa-mi iau niste aplicatii gen : yahoo, facebook, google? Multumeesc

Răspuns Câştigător
| lSchizo a răspuns:

Pai din cate stiu eu acele fisiere nu se pot sterge. Dar pentru aplicatii, intra direct dupa telefonul mobil pe google si scrii la search: getjar. Apoi dai click pe primul` rezultat... dupa te duci la categories si alegi de acolo Social and...(nu mai stiu sigur cum era) si apoi iti apar aplicatii de genu` yahoo, google, 1YM, Facebook. happy