| DOOOPX a întrebat:

Am un model pentru internet multelecom, il am cam de vreo 3-4 ani, nu stiu sigur, problema e ca mai este atat de rapid wify-ul, gen inainte luam laptopu pe pat si mergea bine, acum daca il iau pe pat merge frt greu, imi puteti spune ce sa fac ca sa mearga mai bine?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-te jos din pat și stai la birou (masă) că acolo e locul lui

| sierra1 a răspuns:

Drăguță: poziția ta cu laptopul din pat este de apreciat... ca fiind nefolositoare şi eronată.

In nici un caz recomandarea mea. Întreab-o și pe mă-ta!