| UniKoolVasy a întrebat:

Am un monitor Horizon. Cand deschid calculatorul totul e bine. Se deschide bla bla. Dupa ce s-a terminat de deschis, monitorul se inchide dintr-o data. Am verificat cablurile la monitor si de de la unitate si tot asa face...
Ce pot sa fac sa rezolv?
Sãrbatori fericite!

Răspuns Câştigător
| crzHTP a răspuns:

Inseamna ca ai vreo problema la placa video, incearca sa scoti firul de la monitor[cel care intra in pc] si baga-l la placa video integrata[ai mai sus de placa video un al doilea slot], baga acolo si vezi daca merge.

O seara buna!

| UniKoolVasy explică (pentru crzHTP):

Placa video era de vine, s-a dus...
OnBoard acum laughing

2 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Poate are problema la monitor cu imaginea.