| anonim_4396 a întrebat:

Am un monitor Philips Led 192EL care are butoane pe touch, si de azi nu imi mai merg si nu stiu din ce cauza.Stie cineva ce are, o solutie? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai incercat sa il lasi scos din priza cateva minute sa vezi ce se intampla?

E posibil sa se fi stricat butoanele capacitive.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Intruder19):

Pai da am incercat, si nu mai merg deloc acum, mai inainte au mers dar erau comenzile incurcate, acum mi-a aparut pe ecran in stanga smartimage off si in dreapta smartiamge on si nu mai pot face nimic, nu mai merge nici un buton... sad

| Intruder19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca faci asta nu se intampla nimic?

https://www.youtube.com/watch?v=I2CQZck6S1g

| Eduaard a răspuns:

Mergi de unde l-ai luat dacă mai e în garanție