| yonutzu95 a întrebat:

Salut
Am un mp3 player Melbox si nu mai porneste problema e ca pc-ul il recunoaste vad ce muzica am in el tot imi arata ca bateria e ful dar cand il deconectez de la pc si apas pe buton sa porneasca nu porneste nu misca nimic. Daca ma poate ajuta cineva precizez ca nu am nici un cd la el pentru ca nu mi-a dat asa l-am luat de nou.

2 răspunsuri:
| SirOne a răspuns:

Conecteaza-l la PC, salveaza muzica daca mai ai nevoie de ea, apoi mergi in My Computer, click dreapta pe el si dai format happy asteapta, apoi baga muzica si s-ar putea sa mearga.

| yonutzu95 explică:

Ne nu merge cine ma ajuta are funda