| Jawsz a întrebat:

Am un mp3 si de ceva vreme nu mai merge chestia aceea unde bagi castile. Nu se aude in casti, doar daca le misti si le tii intr-o anumita pozitie. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca problema persista si cu alte casti(sau ele probate altundeva functioneaza) atunci defectul e in player. Cateva lipituri la mufa sau in cel mai rau caz schimbata.

| FaTaLeRrOr a răspuns:

Salut. poti incerca sa schimbi castile. poate ajuta

Bafta

| LetitiaMititelu a răspuns:

Mie mi se intampla chestia asta tot timpul. Nu e din cauza mp3, ci din cauza castilor. Trebuie sa-ti cumperi unele noi.