| Alexasssjos a întrebat:

Salut, am o problema la calculator. Cand bag castile in gaura de casti in fata nu se aude, dar cand le bag in spate se aude. Am schimbat si castile dar tot nu merge, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu mai baga in fata. Jack-ul o fi fals

| Alexasssjos explică (pentru sierra1):

Eu il bagam pana acum doua zile de atunci nu mai merge si pana in spate nu ajunge firu

| EusebiuPWN a răspuns:

Intri in driver-ul audio, trebuie sa fie o iconita de fisier acolo, dai pe ea si bifezi singurul lucru de acolo. Ceva cu Front panel, o sa-ti mearga.