| GeX a întrebat:

Am un Nokia C6-01, am o problema! Acum cateva saptamani ascultam muzica la casti, deodata sa oprit muzica, m`am uitat sa vad ce s-a intamplat si pe ecran imi aparuse " USB ERROR CONECTION " ceva de genu... si de fiecare data cand umblu pe telefon, ma joc, ascult muzica si restul, imi apare aceasta eroare de fiecare data odata la 20 de secunde... ce pot sa fac?! Din cate am citit pe alte forumuri de la Nokia, cati`va posesori de acest telefon au intampinat aceasta problema si au spus ca au incercat sa bage usb`ul in calculatoare diferite si nu a funcionat astept raspunsuri va multumec!

2 răspunsuri:
| voineaboss a răspuns:

Pai depinde de unde e facut... daca asculti prea mult timp muzica normal ca ti se opreste pentru ca orice telefon face asta daca... nu merge la calculator pentru ca s-ar putea ca usb-ul sa nu fie bun**la tel** face erori pentru ca ai un anumit program, poza, clip pe care nul primeste.astai problema ta!

| GeX explică (pentru voineaboss):

Partea cu program, poza, clip mi`se pare ca este adevarata dar telefonul este nou... usb`ul nu are nici o treaba, il am de vreo o luna si ceva, dar pana acum 2 saptamani nu am ascultat muzica... si de cand am inceput sa ascult muzica thinking a cam luat`o razna rolling on the floor, trebuie sa ii dau un update happy