| Castielo a întrebat:

Am un Nokia N70 si de cateva zile imi face probleme cand incerc sa intru in anumite foldere. Tot timpul imi zice ca memoria este plina si nu ma lasa sa primesc mesaje, sa intru in muzica sau sa apelez. Folosind un cablu de date am sters aproape toate melodiile din telefon deci am in jur de 980 mb liberi. Imi poate spune si mie cineva ce se intampla cu telefonul meu? MS

Răspuns Câştigător
| Player54 a răspuns:

Memoria RAM ti plina incearca sa actualizezi softeru sau sa restartezi telu sau sa dai un refresh la soft prin *#7370#

1 răspuns:
| adytza0700 a răspuns:

Da,e o pacoste telefonul asta am si eu la fel,incearca sa inchizi si sa dechizi telefonul, sau sa stergi mesajele, sau mai bine sa reformatezi memory card-ul>>>funda