| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un nokia n97 mini si am o problema... De la un timp imi arata ca, castile sunt conectate dar de fapt ele nu sunt si nu pot sa mai vorbesc normal imi trebuiesc castile de fiecare data cand ma suna cineva. Stie cineva ce as putea face? Va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

In mufa mama in care intra mufa de la casti sunt doua sau 3 clame, si probabil ca una din ele face contact cu masa... daca te risti incearca cu un agraf sa bagi inauntru sa vezi daca rezolvi ceva. daca nu du-te la un service gsm si ii dai omului de-o bere si ti-l face

2 răspunsuri:
| skzstyle a răspuns:

Mersi m-a ajutat clama!

| TheNext a răspuns:

Du-te la un centru de telefoane si iti vor rezolva problema.