| aurasflorin11 a întrebat:

am un Nokia n97 si nu se mai aprinde deloc! incarcatorul functioneaza! as vrea sa-l duc la reparat! spuneti-mi ce problema are si cam cat m-ar costa! DAU FUNDA + vot!

2 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai daca inca e in garantie ai noroc(nu trebuie sa platesti nimic)! altfel trebuie sa scotidin buzunar suma de bani pentru reparatii(care varaiaza in functie de ce e defect)... daca vezi ca trebuie sa platesti destul de mult ia in considerare achizitionarea unui nou telefonwinking...Succes

| aurasflorin11 explică (pentru Roxett):

S-ar putea sa fie de la baterie! eu acum o ora am scos bateria si am pus lama unui cutit intre mufe! si pe urma am asezato in telefon! si sa aprins pana a aparut pe ecran NOKIA! acum nu mai merge deloc